Ana Sayfa
Şampiyona Takvimi
Şampiyona Programı
Şampiyona Yönergesi
İletişim
Kaynaklar
Canlı Yayın
Fotoğraf Galerisi


2009-2010 TÜRKİYE KULÜPLER ŞAMPİYONASI
ustresim2 2010 Kulüpler Şampiyonası sporcu listeleri yayınlandı. Bu sene final grubunda, doğrudan katılma hakkı olan kulüplerle birlikte toplam 54 kulüp, yaklaşık 1000 sporcu yarışacak. Final Grubu ana listelerinin TSF'ye internet üzerinden online bildirimi için son tarih 23 Haziran 2010 saat 14:00'tür. Online Ana Liste bildirimi için kullanıcı adı ve şifreleri kulüplerin resmi veya bildirilen maillerine yapılmıştır. Kullanıcı adı ve şifrelerini alamayan yetkililerin Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine başvuru yapmaları gerekmektedir. Kulüp Başvuru Formunun bir onaylı örneği Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine e-posta yolu ile, sözleşmeler ve onaylı lisans örnekleri de posta yoluyla bu tarihe kadar TSF'ye ulaştırılması gerekmektedir. Final grubu düzeltmeleri için internet üzerinden listelerin geri bildirim tarihi  25 Haziran 2010'dur. Listelere yeni sporcu eklenmeyecek olup sadece bilgi güncellemesi yapılabilecektir. Listelere yapılacak itirazlar için Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine mail gönderiniz.

2010 KULÜPLER ŞAMPİYONASI KATILIM LİSTESİ   UYGULAMA YÖNERGESİ (18.06.2010)

Sporcu Sözleşmesi (Yabancı) Sporcu Sözleşmesi (Yerli)  

AKREDİTASYON KARTI
Rixos Hotel’de konaklayacak olan tüm sporcu, antrenör, veli, vb. katılımcıların JPEG formatında resimlerini Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine adı-soyadı, katılımcı türü bilgilerini ekleyerek en geç 29 Haziran 2010 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. Yurtlarda konaklayacak olan kulüplerimiz için yaka kartı üretilmeyecektir.

BESLENME

Tüm kulüplerimiz yemek ihtiyaçlarını kendileri karşılayacaklardır. Bu uygulamaya gidilmesinde geçtiğimiz yıllarda gelen şikayetler, seçme özgürlüğünün olmayışı, öğün sürelerinin esnekliği v.b nedenler etken olmuştur. Akkonak Restaurant Fiyat Listesi web

KONAKLAMA BİLGİLERİ

1) Konaklamalar Selçuk Üniversitesi Yerleşkesinde yer alan Atatürk Öğrenci Yurtları E Blok (Bayanlar, Aileler) ve C Blok'ta (Erkekler) yapılacaktır. Kulüpler Şampiyonası'nda yer alacak her kulübümüzden 10 kişinin 6 gece konaklaması Atatürk Öğrenci Yurtlarında yapılacaktır. 10 kişi dışında konaklama yapacak olan katılımcılar için günlük kişibaşı 20-TL yatırılması gerekmektedir. Konaklama yapmak isteyen idarecilerin toplam ücreti aşağıda yer alan banka hesabına yatırıp, dekont ve konaklama formunu Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır adresine ve 312 310 96 20 numaralı faksa 25 Haziran 2010 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir. Kulüplerimiz 02 Temmuz 2010 Cuma günü giriş yapacak olup, 08 Temmuz 2010 Perşembe günü Ödül Töreninden sonra çıkış yapabileceklerdir.Aşağıda yer alan konaklama formunun her kulüpten yalnızca bir kişi tarafından tüm kulüp için doldurulmalıdır.

KONAKLAMA FORMU

2) Final Yarışmasında konaklama seçeneğine bakılmaksızın katılan tüm kulüplerimize doğrudan destek ve yeme-içme bedeli kapsamında kulübün banka hesabına 1.300-TL ödeme yapılacaktır. Kulüpler bildirimlerinde Hesap sahibi(Kulüp Adı), Banka Adı, Şube Kodu, Hesap ve IBAN Numarası Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır e-posta adresine hatasız bildirmek durumundadır. Aksi takdirde doğacak sorunlardan TSF sorumlu değildir.

3)
Rixos Otel'de kendi imkanlarıyla konaklamayı tercih edecek kulüplerimizin Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır dresine aşağıda yer alan formu en geç 25 Haziran 2010 Cuma günü saat 14:00'e kadar göndererek ücretlerini aşağıda belirtilen TSF Banka hesabına yatırmalıdırlar.
Rixos Hotel 03 Temmuz 2010 Cumartesi günü dolu olduğundan bu konaklama seçeneğini tercih edecek Kulüplerimizin, bu tarihten sonrası için kayıt yaptırması gerekmektedir.

RIXOS HOTEL KONAKLAMA FORMU

banka22009 - 2010 Türkiye Kulüpler Şampiyonası finalinde kontenjan üzerinde ve Rixos Hotel'de konaklama yapacak katılımcılar/takımlar ücretlerini aşağıda belirtilen banka hesabına yatırmalıdırlar. Dekontun açıklamasına (Kulübün Adı veya Katılımcı Adı, Kulüpler Şmp ...kişi konaklama bedeli) mutlaka yazılmalıdır.İdareciler/Kafile Başkanları istendiği taktirde banka dekontunu ibraz edeceklerdir.
Banka Detayları:
Türkiye İş Bankası
Ankara Şubesi 4200 Şube Kodu
TSF Lisans Hesabı: 593 08 38

 
 Türkiye Satranç Federasyonu 2010